Üyelik Girişi
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.56188.5961
Euro10.085110.1255
Gelin Çıkışı Süslemesi

Neler yapabilirsiniz ?

Çok şeyler yapabiliriz :) Süsleme süreci bizim mekanınızı gezmemizle başlar. Gelinin çıkış yapacağı evin kapısının süslemesiyle başlarız. Genelde beyaz tül - beyaz organze kumaşlar kullanırız. Kapı süslemesine tüllere ek olarak sizin için bulduğumuz alternatif objeleri (güvercin - kalp - kelebek vb figürler) ekleyebiliriz. Bulunduğunuz mekana ait tüm alanları süslemek için kullanırız. Örneğin aparmanda oturuyorsanız apartman kapısı, merdiven trabzanları, apartman çıkış kapısı, apartman girişinde varsa eğer duvar ve korkulukların süslenmesi gibi. Tamamen sizin talepleriniz ve tamamen süsleme için kullanabileceğimiz alana bağlı olarak çalışmamız başlar.

Nerelere hizmet veriyorsunuz ?

İstanbul'un her yerine hizmet veriyoruz.

Ne zaman başlar, ne kadar sürede tamamlarsınız ?

Düğün gününüzden yaklaşık 10 gün önce başlarız. Malzemelerimizi talepleriniz doğrultusunda 4 ile 6 gün içinde tamamlarız. Evden çıkış yapacağınız saatten yaklaşık 3 ila 4 saat öncesinde hazır bulunuruz ve süsleme mekanına bağlı olarak 1,5 saat ila 4 saat arasında süsleme işlemimizi tamamlarız. Verdiğimiz süreler ortalama maksimum süre olmakla beraber süsleme mekanının hacmine göre değişiklik sağlar.

Ne kadar ödemeliyim ?

Düğün organizasyonlarının kiminde sadece kapı süsleme talebi, kiminde ise ev kapısından gelin arabasına kadar olan alanın süsleme talebi gelmektedir. Bu yüzden fiyatlar değişiklik göstermektedir. Fiyatlarımız 350 TL’den başlamaktadır. Anlaşma sırasında toplam ücretin yarısı peşin; kalan yarısı organizasyon günü süsleme öncesi tahsil edilir.

 

  
5096 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam17
Toplam Ziyaret161227
ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ
Hava Durumu
Takvim