• https://www.facebook.com/rose_collection98
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905368348332
  • https://www.twitter.com/@glgven06757076
  • https://www.instagram.com/rose_collection98
ÜYELİK GİRİŞİ
SAAT

HAKKIMIZDA

Kendimi tanımaya başladığımdan bu yana, her bir insanın ne kadar özel ve farklı olduğunu ve onlara nasıl kendilerini daha da özel hissettirebileceğimi düşünerek balık burcunun düşler âleminde yaşadım. Yaşamın her anında sevgi olmalıydı. Ve ailemle yaşadığım sevgiyi herkesle paylaşmalı, herkese dağıtmalıydım… Evlendikten sonra tüm genç kızların büyülü rüyası olan o güzel gün, düğün gününün özel olması için benimde katkım olsun istedim ve ilk olarak çok samimi bir arkadaşımızın nikah şekerini yaparak güzel ve anlamlı günlere imza atmaya başladım. Yaptığım işe bir kaşık istek, bir bardak sevgi, bir kucak dolusu gönül, bir tutam aşk ve alabildiğine sizlerin desteğini koydum. Ve kendi ellerimle üretime başladım.

Daha sonra minik kelebeğim dünyaya geldiğinde, neden annelik duygusunu bizlere yaşatan o güzel varlıkların dünyaya gelişini renklendirmeyelim diye düşündüm. Bu seferde bebek şekerleri, kapı süsleri, altın yastığı vee diğer ürünler geldi mutfağıma. Onların şerefine maviler, pembeler uçuştu mutfağımın her yanında.

Sizlere birazda kendimi tanıtıyım. İlk ve orta öğrenimimi İstanbul’un nadide semtlerinden olan Fatih’te tamamladıktan sonra lise eğitimimi Endüstri Meslek Lisesi’nin Makine Ressamlığı bölümünde tamamladım. İş hayatına hemen atıldım. Halen mesleğim olan Teknik Ressamlık yapmaktayım. Üniversite eğitimimi Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde tamamladım.

Bir rüya olarak başlayan ROSE COLLECTION macerası sizlerin desteği ve güveni ile bu günlere adım attı. Mutfağımızda tüm güzellikleri sizler için en özgün tasarımlarla üretiyoruz.

ROSE COLLECTION, sizlerin her iş bitiminde teşekkürlerinizi alarak bir başarı öyküsü çıkaracak…

Misyonumuz, Hayalleri gerçeğe dönüştürmektir.

Bütün çabamız bu hedeften ibaret...

Haydi minik kelebeklerim, herkese aşk ve sevgi dağıtmak üzere yola çıkıyoruz….

GÜL GÜVEN

 

ZİYARETÇİ BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret178475
TAKVİM
DÖVİZ BİLGİLERİ
AlışSatış
Dolar27.191827.3007
Euro28.798128.9135